Muzische opvoeding

In deze les krijg je zicht op wat muzische vorming in de kleuterklas is en hoe je als leerkracht muzisch kan handelen. Kleuters hebben een grote drang om zich te uiten. In deze les focussen we op bewegingsexpressie en drama.

šŸ“… Woensdag 14 mei 2025
šŸ•˜ van 13u30-15u30
šŸ« Campus Brussel (Warmoesberg 26, 1000 Brussel - via onthaal T' Serclaes)

Waar en hoe laat moet je je aanmelden om deze open les bij te wonen? 
Om alles vlot te laten verlopen, vragen we je een kwartier voor de start van de les aanwezig te zijn. Je mag je aanmelden aan het onthaal op onze campus in Brussel centrum op het bovenstaande adres. Bekijk hier de foto van het juiste gebouw en ingang; we komen je daar aan het onthaal ophalen en wandelen samen naar het lokaal van je open les.

Van harte welkom in onze opleiding!

Volg jij een open les tijdens je schooluren? Raadpleeg dan het schoolreglement van je secundaire school zodat je gewettigd afwezig kan zijn.

Full
Kinderopvang

Schrijf in

Vul je gegevens in
We gebruiken je telefoonnummer enkel in dringende gevallen.